Каталог продукции
Трактора
Комбайны
ЖАТКИ
Техника для обработки почвы
Посевная техника
Техника для внесения удобрений; ОПРИСКИВАТЕЛИ
Телескопические погрузчики
Актуальные предложения
ФИНАНСИРОВАНИЕ
Б/у техника


Кредитный калькулятор

Курс валют

Прогноз погоды
Погода в Киеве

О компании ИсторияПресса о насРуководствоКонтакты
На первую       О компании      Пресса о нас
Пресса о нас

Постійні читачі "Пропозиції" добре знають про одну з традицій нашого видання: після кожної виставки сільськогосподарської техніки, ми публікуємо матеріал, що містить рейтинги фірм, які працюють у різних агробізнесових сегментах. Компанія SAME DEUTZ FAHR Group незмінно посідає чільні рядки подібних рейтингів. Звісно, у вас, шановні читачі "Пропозиції", виникає слушне запитання: а чи можна придбати продукцію, випущену під цим славнозвісним брендом, в Україні? Й сьогодні ми раді можливості ствердно відповісти на нього.

На ринку України ТОВ "Ландтехнік" пропонує весь модельний ряд вживаної техніки DEUTZ FAHR, однак найвідомішими та найпопулярнішими на українському ринку є зернозбиральні комбайни 56-ї серії, потужні Зернозбиральні комбайни DEUTZ FAHR серії 56 добре відомі на українському ринку та зарекомендували себе як потужні, прості у використанні та економічні. Це — узагальнення багаторічного досвіду, результат упровадження найсучасніших інновацій. Модель 5690 має високопродуктивну жниварку завширшки 6,3 м і 7,2 м із планетарним приводом ножа для високої частоти та якості різання. Потужність двигуна (з рідинним охолодженням) в комбайнів цієї моделі становить 313 к. с, місткість бункера -8,5 тис. л. Комбайн обладнано чудовим тангенціальним молотильним барабаном, шістьма клавішами соломотрясу, системою електричного регулювання підбарабання, двошвидкісним електрично-керованим турбосепаратором. Також комбайн обладнано системою AUTOCONTROL, яка автоматично регулює положення жниварки (в межах 20%) відносно ґрунту. Всі окремі деталі захищені від механічних пошкоджень і корозії з допомогою багатошарових покриттів і якісного пофарбування. Комбайн комплектується жниваркою, візком для її транспортування, пристосуванням для збирання ріпаку та подрібнювачем соломи. Погодьтеся, такий величезний набір переваг здатен перетворити жнива з головного болю, якими вони, на жаль, часто-густо стають для власників неякісної техніки, на задоволення.  

"На увагу українських споживачів заслуговують і трактори Agrotron X720 (275 к.с), — зазначає директор Валерій Захаров. — Трактор обладнаний двигуном DEUTZ нового покоління, що невибагливий до якості дизельного палива та обладнаний системою рециркуляції відпрацьованих газів AGRex та компенсації втрат потужності при використанні додаткового обладнання (DPC). Новинкою є можливість для роботи на 100% біодизеля. Витрата пального є найменшою в своєму класі. Також до переваг належать гідропневматична підвіска переднього моста та пневматична підвіска кабіни, можливість перемикання режимів КПП під навантаженням та програмування індивідуальних командних послідовностей та викликати їх простим натисненням важеля управління. Трактори Deutz — найсучасніші помічники аграріїв. Можливе їх постачання разом з AFIS (польовою інформаційною системою Agrotron зі стандартом ISOBUS) та Agrosky (для цифрової системи позиціонування GPS). Незаперечною перевагою цих тракторів є спроможність агрегатуватися з будь-якими наявними в Україні ґрунтообробними, посівними та іншими машинами".

Телескопічний навантажувач DEUTZ FAHR AGROVEKTOR 30.7 обладнаний чотирициліндровим дизельним двигуном DEUTZ потужністю 102 к. с. Максимальна вантажопідйомність — 3000 кг. Висота підйому вантажу 6,9 м. Радіус розвороту — 4,4 м. Звукоізольована безпечна кабіна забезпечить комфортабельні умови роботи для найвибагливішого клієнта, а зручний джойстик, пневмосидіння, якнайбільша оглядовість як вгору, так і вперед і назад, а також опалювач підсилять ефект затишку і забезпечать виняткову ефективність роботи DEUTZ FAHR AGROVEKTOR 30.7. Максимальна швидкість навантажувача — 35 км/год., можливість транспортування причепа з вантажем.

"Поряд із розвитком нових напрямів діяльності ТОВ "Ландтехнік" й надалі залишатиметься одним з найбільших постачальників в Україну вживаної сільськогосподарської техніки, — наголошує Ігор Венгерук. — Вживана техніка, або правильніше буде сказати техніка з досвідом роботи в європейських господарствах із дбайливими, технічно грамотними фахівцями, має чудовий стан і в змозі прислужитися українським сільгоспвиробникам. Неабиякою перевагою є й те, що віднині вона стає доступнішою за ціною. А склад запчастин і сервісна база у Переяславі-Хмельницькому, що на Київщині, убезпечать вас від простоїв техніки у найгарячіші аграрні пори року".

Формула, винесена в заголовок, стала справжньою формулою успіху для багатьох українських аграріїв. Вона нагадує теорему, яку щороку доводять тисячі вітчизняних господарств. Власне, довести її не складно. Достатньо лише звернутися до ТОВ "Ландтехнік", придбати якісну німецьку техніку і використати її в роботі на своїх ланах.

ТОВ “Ландтехнік”
Тел. (044) 5994596
(067) 6565407
Факс (044) 361-74-07 
e-mail: ltechnik@ukr.net


 
Как нас найти
Украина, Бориспольский р-н. с.Иванков, ул. Харьковская 1В;
 
Как с нами связаться
+38 044 599 45 96
+38 044 361 74 07 (факс)
+38 067 440 92 61
+38 067 504 97 53
+38 067 225 35 48 Юг
+38 067 445 60 66 - Запчасти
+38 067 440 58 66 - Запчасти
officeland@agrosvit.com
http://ltec.com.ua
  О компании / Каталог / Новости / Статьи / Партнеры
На первую / Написать письмо / Карта сайта / Контакты
Партнерские ссылки